İstanbul / Mersin

Intel® Core I9 ™ İşlemcilerin En Güçlü işlemcisi ve özellikleri nedir ?

Intel® Core I9 ™ İşlemcilerin En Güçlü işlemcisi ve özellikleri nedir ?

Intel® Core ™ İşlemcilerin En Güçlü Üretimi

Yeni Nesil 

Yeni 9. Gen Intel® Core ™ masaüstü işlemcilerini – en güçlü Intel® Core ™ masaüstü işlemcileri nesli. İster akıcı canlı yayınlar için mükemmel bir oyun deneyimi, hem de sorunsuz canlılar için mükemmel performansa sahip bir oyun deneyimi olsun, ya da daha fazla oluşturma ve paylaşmaya hazır olan bir içerik oluşturucunuz, daha az beklemek, yeni nesil işlemciler seni bu yeni seviyeye götürmeye hazırım.

Yeni Bir Performans Düzeyi
9. Gen Intel® Core ™ işlemci, ana masaüstü bilgisayar performansını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Yığının üst kısmında, ana amiral gemimiz, yeni i9-9900K. Ana kullanıcılar için ilk Intel® Core ™ i9 masaüstü işlemci. Sınıfının en iyisi, 16MB önbellek ile i9-9900K 1ve Intel® Turbo Boost 2.0 teknolojisi, maksimum 5.0 GHz’e kadar maksimum turbo frekansını krank ediyor. En zorlu iş yüklerini ele geçirmek için Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) ile 8 çekirdekli 8 çekirdekli 16 yönlü çoklu görev desteğini kullanın. Daha büyük performans seviyeleri için ulaşmak ister misiniz? – Solder Termal Arabirim Malzemesi (STIM) gibi yeni ve geliştirilmiş özelliklerle ve işlemci performansını serbest bırakılmış potansiyeline göre düzeltmek için geliştirilmiş hızaşırtma özelleştirmeleri ile güvenle overclock edin. 2

9th gen core i9 cube with background image

Intel® Core ™ Masaüstü İşlemcisinin YENİ 9. Nesil Sunumu:

 • İlk unlocked Intel® Core ™ i9 ana masaüstü işlemci de dahil olmak üzere bir dizi işlemci.
 • Hızlı sistem yanıtı için en çok kullandığınız verileri almak için Intel® Optane ™ bellekle eşleştirildiğinde veri hızlandırma. 1
 • Sistemlerin 64 GB’a kadar belleğe ve 2666 MT / s’ye kadar bellek aktarım hızına sahip olmasını sağlayan DDR4 RAM bellek teknolojisi desteği.
 • Entegre USB 3.1 Gen 2, Intel® Kablosuz-AC ve Gigabit Wi-Fi hızı desteği ile tüm cihazlarınıza benzeri görülmemiş bir bağlantı sağlayan Intel® Z390 yonga seti desteği.
 • Intel® 300 serisi yonga seti ile uyumludur.

9. Nesil Intel® Core ™ i9 işlemcisinin desteklediği bir sistemden ödün vermeden tamamen yeni bir Seviye Oyun, Kayıt, Akış Oyunu.
Intel® Quick Sync Video teknolojisini kesintisiz olarak canlı akışa, yakalamaya ve çok görevli hale getirmek için kullanın. Mükemmel bir esneklik sağlayan 40 platformlu PCIe * şeritleriyle oyun donanımınızı güçlendirin ve özelleştirin.
En çok oynadığınız oyunların yüklenmesini ve başlatılmasını hızlandırmak için Intel® Optane ™ bellek teknolojisiyle eşleştirin.
Young woman working

Sınırsız Yarat Oluştur Yarat
potansiyelinizi, oluşturmak, düzenlemek ve paylaşmak için gereken güçle açın. 9. Nesil Intel® Core ™ işlemcisinin yaratıcılığınızı akış olarak arka planda oluşturup kodlamasını sağlayın, böylece bir atlamayı kaçırmayın. En çok kullandığınız uygulamaların yüklenmesini hızlandıran Intel® Optane ™ bellek ile ilham ve yaratma arasındaki bekleme süresini en aza indirin.


9. Nesil Intel® Core ™ işlemcilere dayanan Ultra Yüksek Çözünürlüklü Eğlence Masaüstü bilgisayarları, aşağıdakiler dahil olmak üzere masaüstünüze yüksek kaliteli, yüksek kaliteli içerik getiren gelişmiş medya teknolojilerini birleştirir:

 • HEVC 10-bit kodlama / kod çözme, VP9 10-bit kod çözme:
  – En iyi online sağlayıcılardan PC’nize üstün 4K UHD eğlencenin sorunsuz akışını sağlar.
  – 4K video ve 360 ​​derece görüntüleme ile tam boyutlu, ekrana sürükleyici izleme deneyimleri sağlamak.
 • Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ve Rec. Gelişmiş görüntü ve video izleme deneyimleri sağlamak için 2020 (Geniş Renk Gamı) gibi hayat benzeri luminesces.
Donanım Tabanlı Güvenlik 1
9 Nesil Intel® Core ™ işlemciler etkin güvenlik korumasını güçlendirmeye yardımcı donanım seviyesi teknolojileri entegre 1 yazılımı. Donanım tabanlı güvenlik, aşağıdakileri içeren özellikler tarafından sağlanan, daha fazla rahatlık sağlayarak çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikleri deneyimlemenize yardımcı olur:
 • Uygulamaların sisteminizi ve verilerinizi korumaya yardımcı olması için Intel® Yazılım Koruma Uzantıları (Intel® SGX) 1 .
 • Başlatma sırasında sisteminizin korunmasına yardımcı olmak için Intel® BIOS Guard ve Intel® Boot Guard.
9th gen core i5 box with man working on mouse and keyboard

İşlemcilerin Ölçeklendirilebilir Portföyü
9. Nesil Intel® Core ™ işlemci, oyun deneyiminiz, ister oyun, eğlence, ister genel amaçlı bilgi işlem için olsun, hayatınızın sizi nereye götürdüğü gibi, büyük bir yatırımdır.

9. nesil Intel® Core ™ i9-9900K işlemcinin 5GHz ve 16 yollu çoklu görev özelliğiyle üst düzey giriş seviyesinde performans seçeneklerine kadar birçok yeni özellik sunan masaüstü işlemcilerimiz bir dizi seçenek sunuyor. bütçeleriniz ve ihtiyaçlarınız için.

9. Gen Intel® Core ™ Masaüstü İşlemcilerle Sonraki Seviyeye Kadar Geçiş Yapın
9. Gen, yapmayı sevdiğiniz şeylerin heyecanını uyandırmak için özellikleri ve geliştirmeleriyle Intel® Core ™ masaüstü işlemcilerin en güçlü neslidir. 9. Gen Intel® Core ™ işlemci destekli bir PC’ye geçin ve farkı yaşayın.

9th Gen Intel® Core™ family badge

9. Nesil Intel® Core ™ Masaüstü İşlemci – Bir Bakışta Özellikler

Özellikler 1 Yararları
Intel® Turbo Boost Teknolojisi 2.0 Gerektiğinde, belirtilen sınırların altında çalışırken, termal ve güç boşluklarından yararlanarak, işlemcinin frekansını dinamik olarak arttırır.
Intel® Hyper-Threading Teknolojisi (Intel® HT Teknolojisi) Fiziksel çekirdek başına iki işlem ipliği sunar. Son derece iş parçacıklı uygulamalar, paralel olarak daha fazla iş, daha kısa sürede işlerin tamamlanmasıyla sonuçlanabilir.
Intel® Akıllı Önbellek İş yüküne, gecikmeyi azaltmaya ve performansı artırmaya dayalı olarak, her bir işlemci çekirdeğine paylaşılan önbelleği dinamik olarak ayırır.
Entegre Bellek Denetleyicisi Verimli ön getirme algoritmaları, daha düşük gecikme süresi ve daha yüksek bellek bant genişliği ile çarpıcı bellek okuma / yazma performansı sunar.
Intel® UHD Grafikleri Olağanüstü netlikte 4K UHD videoları oynayın, fotoğrafların en küçük ayrıntılarını bile görüntüleyin ve düzenleyin ve günümüzün modern oyunlarını oynayın.
Intel® Hızlı Senkronizasyon Videosu Mükemmel video konferans yeteneği, hızlı video dönüştürme, çevrimiçi paylaşım ve hızlı video düzenleme ve yazma özellikleri sunar.
İşlemci Çekirdeği / Bellek /
Grafik Overclock 2
Kilitli olmayan işlemciler seçili yonga seti SKU’ları ile eşleştirildiğinde, işlemci çekirdeği, grafik ve bellek, işlemcinin özellik frekansının üzerindeki frekanslarda çalışacak şekilde daha yüksek performansla sonuçlanacak şekilde ayarlanabilir. 2
PCI Express * 3.0 Arabirimi En fazla 16 şeritli çevre cihazlarına hızlı erişim için 8 GT / s’ye kadar teklif verir. 3 Şeritler anakart tasarımlarına bağlı olarak 1×16, 2×8 veya 1×8 ve 2×4 olarak yapılandırılabilir.
Intel® Optane ™ Bellek Desteği Bilgisayarların yanıt vermesini hızlandıran akıllı bellek teknolojisi. Bilgisayarınızın sık kullanılan belgelerine, resimlerine, videolarına ve uygulamalarına hızlı bir şekilde erişir ve kapattıktan sonra bunları hatırlar, böylece daha az beklemeyle, oluşturmanıza, oyununuza ve üretmenize olanak tanır.
Intel® Güç Doktoru
ve İşlemci C-Durumları
Intel® Power Optimizer, gücü azaltmak için işlemci, yonga seti ve üçüncü taraf sistem bileşenleri de dahil olmak üzere, platform içeriklerinin üzerindeki silikon uyku durumlarını artırır. İşlemci C-durumları (C8-C10) düşük rölanti gücü sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir