İstanbul / Mersin

Intel den bir başarı daha…Thunderbolt ™ 3 teknolojisi,

Intel den bir başarı daha…Thunderbolt ™ 3 teknolojisi,

Thunderbolt ™ 3 teknolojisi Nedir ?

Intel devinden bir yenilik daha sizlerle,

Thunderbolt ™ 3 teknolojisi, USB-C’ye hız ve çok yönlülük getirir, iş veya ev için hızlı ve basit bir bağlantı sunar. Tek bir kompakt portla birden fazla ekran veya cihaz bağlayarak verimliliği artırın veya en son ince ve hafif dizüstü bilgisayarlarda yüksek performanslı grafiklerin keyfini çıkarın. 8. Nesil Intel® Core ™ işlemci ailesi  veya en yeni  Intel® Core ™ vPro ™ işlemcilerleeşleştirilen  Thunderbolt ™ 3 teknolojisi, PC performansını optimize eder.

Thunderbolt ™ 3 ile İçerik Oluşturma İş Akışı ve Ekip Verimliliğini Hızlandırın 3

Thunderbolt ™ 3 dijital çalışma alanınızı yükseltmenize, çift 4K monitörlerle daha fazlasını görmenize ve süper hızlı tak ve çalıştır Thunderbolt ™ 3 depolama alanına katkıda bulunmanıza yardımcı olur. Büyük dosyaları, görüntüleri ve videoyu USB 3.0’dan 8 kat daha hızlı hareket ettirerek, içerik oluşturma iş akışını ve ekip verimliliğini hızlandırın.

Thunderbolt ™ 3 Teknolojisindeki Son

Thunderbolt ™ 3 teknolojisi, USB 3.0’dan 8 kat daha hızlıdır ve HDMI 1.4 1’den daha fazla video bant genişliği sağlar ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olur. Ayrıca sistemi şarj ederken ekranlara, yuvalara ve depolamaya basit, tek bir kablo bağlantısı sağlar.

ll-In-One Sadelik

İlk defa bir bilgisayar portu, Thunderbolt ™ cihazlarına, her ekrana ve milyarlarca USB cihazına bağlanır. Şimdi, ışık hızında veri aktarımını etkinleştirebilirsiniz sadece bir kompakt liman, iki 4K UHD 60 Hz ekranları destekler 2 ve hatta hızlı dizüstü şarj sağlamak. En son 8. Nesil Intel® Core ™ işlemci ile eşleştirilen tek bir Thunderbolt ™ 3 bağlantı noktasının sadeliği ile kabloları azaltırken kapasitenizi artırın.

İhtiyacınız Hız

İnanılmaz veri aktarım hızları, birden çok monitöre çoklu akış HD ve 4K UHD video için heyecan verici bir potansiyel sunar veya 4K UHD filmleri ve 4K UHD GoPro * çekimlerini kolaylıkla geçirir. Eşsiz hızda 40Gbps ile Thunderbolt ™ 3 teknolojisi, tüm bunları yapmak için bant genişliği sağlar.

Seyahat Işık ve Oyun Ağır

Thunderbolt ™ 3 teknolojisi tabanlı Harici Grafikler (eGFX) ile, hareket halindeki oyuncular ve ağır grafik kullanıcıları artık mükemmel bir grafik deneyimine sahip olmak için kullanımı kolay seçeneklere sahiptir. Son ince ve hafif dizüstü bilgisayarlarda sevdiğiniz yüksek performanslı grafiklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir