Intel’den yenilikler,

Intel® vPro nedir ? ve  vPro™ Platformunun Avantajları1

Üst Düzey Bilgisayar Deneyimi

Mükemmel yanıt hızı sunan bilgi işlem sistemleriyle üretkenliği artırın.

Donanımla Geliştirilmiş Güvenlik

Daha derin bir entegre koruma katmanıyla uç nokta güvenliğini güçlendirin.

Esnek Yönetim

Güçlü ve verimli uzaktan yönetimle zamandan tasarruf ederken masrafları azaltın.

Tutarlı Bilgi İşlem Altyapısı

Cihaz seçenekleri sunan kararlı bir ortak platformla sorunlardan kurtulun.

Windows* 10 ve Intel® Core™ vPro™ İşlemcilerle Daha Güçlü Güvenlik Sağlayın

6. ve 7. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcilerin ve Windows* 10 işletim sisteminin modern güvenlik tehditlerine karşı nasıl koruma sağladığını öğrenin.

 

Intel® Active Management Teknolojisi

ntel® Active Management Teknolojisi, BT yöneticilerinin ağa bağlı bilgi işlem varlıklarını tespit etmelerini, onarmalarını ve korumalarını sağlar. Uzaktan bakım ve kablosuz yönetilebilirlik ile zamandan tasarruf ederken, güvenli sürücü temizleme özelliğiyle bilgisayar yaşam döngüsü geçişlerini kolaylaştırın. Intel® Core™ vPro™ işlemcileri ve Intel® Xeon® işlemcileri kapsayan Intel® vPro™ platformunun bir parçası olarak123 pakete dahildir.

Uzaktan Yönetilebilirliği Uç Noktaya Taşıyın

En yeni nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlarda bulunan Intel® Active Management Teknolojisi; cihazların kolaylıkla tespit edilmesini, onarılmasını1 ve korunmasını sağlayan özellikleriyle genel olarak bilgisayar bakım ve yönetim maliyetlerini düşürür.

Güçlü Uzaktan Kontrolü Devreye Alın

Intel® Active Management Teknolojisinin Klavye-Video-Fare (KVM)4 özelliği, 8. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bir bilgisayara sanki başında oturuyormuş gibi uzaktan bağlanmasını sağlar.

Şirket Bilgisayarlarınızın Kontrolünü Elinize Alın

Daha hazırlıklı olmak için Intel® Active Management Teknolojisi’ne sahip Intel® vPro™ platformunun sağladığı uzaktan yönetilebilirlik özelliğinden faydalanın.

 

 

———————————————————————————————————————————————————————

Türkiye genelinde Teknoloji ve Bilişim Güvenlik zafiyeti ve zafiyetleri konusunda her türlü ileri düzey teknik ve profesyonel hizmet vermekteyim. Yurdışı portal sitelerden ve pc’lerden  Türkiye’deki sitelere, sunuculara ev kullanıcılarına, ofis kullanıcılarına yapılan, Saldırıları karşı ücretsiz. Hizmet sağlamaktayım…

Peki Nedir Bu ?  Bt Advanced Expert ?

Uzman İleri Düzey Bilişim Teknolojileri (Bt) Anlamına gelen bu açılım Donanım, Yazılım ve Mobil uygulamalarla çalışan cihazların nasıl kontrol edildiği hangi kodlarla yazıldığı açık ve kapalı kaynak kodlarla derlendiği güvenilirliğinin ne kadar iyi yada köt olduğu konusunda her türlü bilgi ve altayapı hizmetini bilen ve yöneten Proje Mühendisliği yapan, arge ve gelişimini yapabilen Alanında….Devamı