İstanbul / Mersin

Kamera Güvenlik Sistemeri

Kamera Sistemleri

Hepimizin hayatında son 10 yılda ciddi ölçüde önem taşıyan kamera ve güvenlik sistemleri çığ gibi büyüyerek ciddi bir oluşumla her sektörde ve her alanda farklı arayüz ve donanımla bizlerin hayatında yer almaka. Kamera sistemleri artık iyi ve kötü fark etmeden her alanda kullanılmakta, bizler yani teknoloji uzmanlarının amacı ise; sizleri doğru bilinçlendirmek ve doğru alanda doğru hizmetler sunmak. Sizlerin doğru oranda ve ölçüde ihtiyaç duyduğu,  ürünleri tanıtıp herkesin bütçesi doğrultusunda hareket ederek hangi ürünlerin alması gerektiği konusunda danışmanlık yapmak, önerilerde bulunmak…

Kalite mi? Ucuz ürün mü?

Yaklaşık 22 yıldır bu sektörün içinde; pci kartlı kasalı kasasız güvenlik sistemleri kurduk, Bir çok marka Vitec, Haikon, Cenova, D-cam gibi ürünleri kullanarak projeler yürüttüm. Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, kaliteli işcilik; profesyonel projeyi oluştururur. Benim nacizane önerilerim ve fikirim sizlerin bütçesi doğrultusunda proje üretmek. Hiç bir marka kötü değil sadece kulllanılan malzemelerin kalitelerine göre öne çıkan markalaşma…

Ürünler

Marka önemlimi..?

Şöyle düşünün araç piyasası reklama firmaları; Bmw ,Mercedes, Audi, Renault…Gibi bir çok bilinen marka satış yapmakta ancak bu markaların isimleri onları yıldız yapan hatta hiç reklam bile yapmadan satış yapan markaları arasında bazı araç markaları var ki..! Hiç duyulmamış ama, ona rağmen satışı yapılıyor. İşte dünyada o kadar çok marka model kamera sistemi var ki..! Ama bunların hepsi hatta tamamı 1MP / 2MP…/H.264 /H.265 1080p 2.8Sabit  lens Kamera standartlarını taşımakta, hepsinde  kullanılan malzeme kalitesi fiyat aralığını belirlemekte metal kasa yada ip66 formatına uygunluğu ile markalaşmayı ve kalite katagorisini oluşturmakta…Peki nelere dikkat etmeliyiz?

Önemli notlar…

Peki alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Ben görüntü kalitesinde zengin kare ve az ışık çok net görüntü geniş açı ve network kasmadan paketleme tekniği biriktirmeden balan yaparak yayın akışını net ve  pürüzsüz ileten her cihaza ”Evet” diyorum ANCAK..
1-Marka ürünün arkasında mı?
2-Garantisi boyunca hiç arza yapmayan ürün bittikten 1 ay sonra arzalanmış neyapacağım dememeli…
3-Marka ulaşılabilirliği ve teknik desteği çok önemli…

..

İşte hangi marka almalyız sorusu ve cevaplar…

İlk Sıramızı Bir Mersin Markası kalitedeyi ön planda tutan teknik konuda en iyi hizmeti alabileceğiniz Ahd ve Ip kamerada sizleri hiç üzmeyen listemin başındaki bu marka ”D-Cam” Bema Elektronik olarak satışını Türkiye genelinde ciddi bir bayi ağı olan bu marka sizleri üzmeyen ve ciddi anlamda kaliteli marka olarak renk ve ürün gamı olarak en iyi yerli marka üreticileri arasında benim ilk göz ağrım olarak bildiğim güvendiğim markalar arasında yer almakta… https://d-cam.com.tr/ adresinden ürünleri inceleye bilirsiniz..

D-cam kamera sistemleri

Büyük projelerim de beni hiç üzmeyen bu marka ise ”Tiandy”

Bir çok antrepo, açık saha km’lerce ardı ardına sınırsız yollara parklara, sokaklara konumlandırıp saatlerce güncelerce kayıt almanıza olanak sağlayan bu marka sırtınızı tamamen arkanıza dayaya bileceğiniz IP66 formatının hakkını fazlasıyla veren ihalelerde sizi hiç bir şekilde üzmeyen ergonomik kurulumu basit mobil ve pc Nvr yazılımı ile sizleri asla üzmeyen markalar arasında bu işin Vakkosu diyebileceğim bir ürün. Mobil olarak okadar çok özelliği var ki…Anlatsam sanırım zaman yetmez 1yıllık veri depolama özelliği olan ve marka ürünün arkasında olan Türkiye Distribitörüne sonsuz saygılar sunuyorum. Ürünler Ip olmasına rağmen uygun ve kaliteli eğerki gerçekten açık saha ve  antrepo depo fabrika villa yada büyük projeleriniz var ise Tiandy derim…. 

READ MORE

İp ve Ahd Sistemleri