+90 532 390 74 33
feridun@feridunozpolat.com

Hizmetlerimiz

Teknoloji Uzmanı

Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Teknoloji ve Bilişim konusunda Aklınıza gelebilecek bir çok alanda hizmetler vermekteyiz.

CAMERA SİSTEMLERİ

Ip Kamera sistemleri ve nas ve nvr sistemleri üzerine büyük projeler yürütmekteyiz

MUSIC VE SES SİSTEMLERİ

Ses sistemlerinde yönetilebilir ve kontrol edilebilir sistemler kurmaktayız.

UYGULAMA 

WordPress herkesin bilmesi gereken uygulamalar arasında artık yerini almakta ve bir çok yazılıma destek vermekle birilikte yazılıma arge çalışmları yapmaktayız.

YANGIN VE ALARM SİSTEMLERİ

Otel, residens, kamu kuruluşları, firmalar bir çok alanda yangın sistemlerini ”Teknim markası ile anahtar teslimi sunmaktayız.

Google Harita Hizmeti

Google danışmanlığı  konusunda bir çok kişi kuruluş hizmetler vermekteridir. Bu konuda hizmet danışmanlığımız çok detaylı ve ayrıntılı olmaktadır. Google harita sorunu yaşayan müşterilerimize Danışmanlık ücreti haritada yaşamış oldukları içeriğe göre 500TL ile 2500 TL arasında danışmanlık ücreti karşılığında KVKK kurumunun belirlemiş olduğu kanun ve kurallar çerçevesinde yapılan bütün işlemlerin detayları müşterie dokuman halinde sunularak verilmektedir. Peki hangi hizmetleri veriyoruz.

Aşağıda Sizlere maddeler halinde listelemekteyiz.

Arayın

Google Haritada Önde Nasıl Çıkarım?

Google harita hizmetinin en önemli kriterlerini sizlere bu danışmanlıkla sunmaktayız. Siteniz ile birlikte arama motoru senkrenizasyonunu eş zamanlı yaparak. Çok az yorum ve indexleme ile sizleri bulunduğunuz bölgede en ön plana çıkarmaktayız.

Web Tasarım

Google seo

SEO Expertize

Yine Can alıcı sorunlardan biri kapanmış bir mekanı devralmak ve yeni konumunuzun çıkmaması..

Bir çok kişi malesef bu problemi yaşamakta işte bu konuda uzman ekip ve çalışan kadromuz ortalama 1-3-6 aylık süreçte sizlere kapanmış bir mekanın tekrar yeni bir isimle kendi adınıza olması gerektiği gibi kendi markanızın adresini doğrulamanızı sağlamaktadır.

Yorumlar

Google yönetimi

Google arama sorunları

Yine Can Alıcı Sorunlardan Biri 
Whatsap ve Uygulamalarda Konumunuzun Çıkmama Problemi?

Bir çok uygulamaya ev sahipliği yapan Google (harita hizmeti) bir çok uygulama malesef farklı veri tabanlarını kullanmakta Whatsap, Swarm, Facebook, Instagram… Bu uygulamalarda konum yollamak istediğinizde örneğin bulunduğunuz mekanın konumunun adı çıkmamakta ve telefonunuzdan konum işletme ismi çıkmadığı için rahatsız oluyorsunuz. İşte biz bu sorunların kaynağının çözümü için yıllar süren araştırma ve arge dokümantasyonlarımız ile sizlerin sorunlarını çözmekteyiz.

Mutlu müşteri 

hizmet verdiğimiz kişi  

teşekkür